وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام تسلیت معاونین اجتماعی، درمان و پرستاری وزارت بهداشت در پی وقوع زلزله در مناطق غربی کشور


معاونین اجتماعی، درمان و پرستاری وزارت بهداشت در پیام های جداگانه ای، جان باختن تعدادی از هموطنان در زلزله شب گذشته مناطق غربی کشور را تسلیت گفتند.

به گزارش وبدا، دکتر سید محمد هادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت در این پیام با تاکید بر برنامه‌ریزی و انجام درست کارهای کارشناسی و علمی، در وقوع بحرانها گفت: امیدوارم با امداد رسانی و رسیدگی به زلزله زدگان بتوانیم آسیب‌های چنین وقایعی را کاهش دهیم تا هم جان و مال مردم محفوظ بماند و هم آسیب‌های روانی و اجتماعی پس از آن‌ها به کم‌ترین اندازه برسد.

دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری نیز در پیام تسلیت خود به زلزله زدگان، از آماده باش کلیه کادر پرستاری برای خدمت رسانی به آسیب دیدگان خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم برای اعزام ۳۰ نفر از پرستاران اورژانس و ۲۰ نفر از پرستاران اتاق عمل بیمارستانهای تهران به مراکز درمانی مناطق زلزله زده صورت گرفته است.

همچنین دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت نیز در پیام خود ضمن تسلیت به مصیبت دیدگان این حادثه، گفت: حوزه درمان سراسر کشور، تمام توان و تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به مصدومین و زلزله زدگان به کار گرفته است. /203

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦ - ١٤:٠٦ / شماره خبر: ١٦٨٧٧٠ / تعداد نمايش: 1885

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج