وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی:

مجلس و دولت در راستای تامین منابع مالی پایدار برای حوزه سلامت همکاری بیشتری کنند

نماینده مردم فارسان و اردل در مجلس شورای اسلامی، یکی از خوبی های نظام دموکراسی را مردم سالاری بیان کرد و‌گفت: در این نوع حکومت باید به مردم حق بدهیم که پیگیر مطالباتشان باشند و به دنبال این مسئله نیز مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

 

دکتر علی کاظمی نماینده مردم فارسان در گفت و‌گو با وبدا،  با تاکید بر این که باید میان مطالبه گری از سوی مردم و ایجاد اغتشاش و ناهنجاری و تخریب تفاوت قائل شد، گفت: این نظام از جنس مردم است و مردم مشکلاتشان را به این مسائل گره نمی زنند و قاطبه مردم به سمت مطالبه گری خواسته هایشان هستند.

 

دکتر کاظمی با اشاره به افزایش میزان رضایتمندی مردم از حوزه سلامت، افزود: در حوزه سلامت اقدامات خوبی انجام شده است البته هنوز نتوانسته ایم منابع پایداری برای این حوزه ایجاد کنیم اما با وجود همه این ‌مسائل عملکرد دکتر هاشمی وزیر بهداشت موجب افزایش رضایتمندی مردم از این ‌حوزه شده است.

 

نماینده مردم فارسان و اردل در مجلس شورای اسلامی افزود: امیدواریم همکاری دولت و مجلس با حوزه سلامت باعث تقویت و رضایتمندی مردم در این حوزه شود و سبب شود حداقل در کنار مشکلات اقتصادی و مباحث بیکاری که باید دیگر سازمان ها و نهادها پاسخگو ‌باشند، در حوزه بهداشت و درمان و امنیت سلامت نیز  فراهم باشد.

 

دکتر کاظمی تاکید کرد: امیدواریم مجلس و دولت در راستای تامین منابع پایدار برای حوزه سلامت همکاری لازم را داشته باشند.

 

وی  افزود: طرح تحول سلامت مانند هر طرح بزرگی ممکن است اشکالاتی داشته باشد که وزارت بهداشت با کمک مجلس نسبت به حل این مشکلات اقدام خواهند کرد اما مجلس نیز باید همکاری های لازم در جهت تعریف و تثبیت منابع مالی پایدار را داشته باشد./۲۰۳

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢١ دی ١٣٩٦ - ٠٨:٢٢ / شماره خبر: ١٧١٣٤٥ / تعداد نمايش: 1836

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج