وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

انجام ۱۲ عمل جراحی رایگان شکاف کام و لب توسط پزشک خیّر در بیمارستان امام علی (ع) بجنورد

 
 
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای انجام اعمال جراحی خیریه شکاف کام و لب در بیمارستان امام علی (ع) بجنورد حضور یافت.
 
به گزارش وبدا، دکتر سیروس ریسباف، رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این عمل نیکوکارانه 40 بیمار را ویزیت کرد و بر روی 12 بیمار عمل جراحی انجام داد.  
 
دکتر ریسباف درباره هدف از حضور در این عمل خداپسندانه گفت: انجام عمل خیر علاوه بر اینکه تاثیرات معنوی شگرفی بر فرد نیکوکار دارد باعث رفع نگرانی یک خانواده می شود.
 
وی همچنین بر نقش مشارکت اجتماعی در تامین سلامت تاکید کرد و اظهار داشت: هر یک از ما اعضای خانواده نظام سلامت، اگر حتی گامی کوچک برای تامین صحت و یا ارتقای آگاهی های مردم درباره مسائل مرتبط با سلامت برداریم، به مصداق انجام کار خیر خواهد بود و ضمن کمک به پیشگیری از ابتلای مردم به بیماری ها و ارتقای بهداشت، اثرات معنوی قابل توجهی در پی خواهد داشت.
 
وی با اشاره به اینکه  حضور در این بیمارستان و آشنایی با مردم خونگرم بجنورد بسیار باعث خرسندی بود، ادامه داد: در هر زمانی که دانشگاه علوم پزشکی این شهر و هر استانی درخواست کند برای انجام اعمال جراحی در قالب خیریه اعلام آمادگی می کنم. 119/302

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧ - ١٠:٠٣ / شماره خبر: ١٧٩٩٨٢ / تعداد نمايش: 570

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج