وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نشست شورای مدیران معاونت بهداشت برگزار شد؛

آمادگی کامل واحدهای ستادی و دانشگاه های علوم پزشکی برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی

 
نشست شورای مدیران معاونت بهداشت وزارت بهداشت برگزار و در آن بر آمادگی دانشگاه های علوم پزشکی مناطق مرزی غرب و جنوب کشور و استان های پشتیبان تاکید شد.
 
به گزارش وبدا، در ابتدای این نشست دکتر علیرضا رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت درخصوص سفر استانی به استان اصفهان اظهار داشت: در این سفر از مراکز بهداشتی حاشیه شهر اصفهان بازدید کردیم و خوشبختانه اقدامات حوزه بهداشت در حاشیه شهرها ثمربخش بوده است.
 
معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: گسترش خدمت رسانی حوزه بهداشت در مناطق حاشیه ای پس از اجرای طرح تحول سلامت باعث ارتقای شاخص های بهداشتی و همچنین افزایش رضایتمندی خدمت گیرندگان شده است.
 
وی ضمن اشاره به سفر مدیران معاونت بهداشت به شهرهای مختلف استان اصفهان اظهار داشت: در این سفرها عملکرد حوزه بهداشت در شهرستان های مختلف مورد پایش قرار گرفت که این اقدام برای برنامه ریزی های آینده بسیار موثر خواهد بود.
 
معاون بهداشت وزارت بهداشت تصریح کرد: حضور مدیران کل ستادی در دور دست ترین مراکز بهداشتی کشور باعث دلگرمی نیروهای بهداشت و خدمت گیرندگان در این مناطق شده و این بازدیدها تضمین کننده اجرای سیاست های حوزه بهداشت در دانشگاه ها و محیط خواهد بود. 
 
دکتر رییسی با اشاره به فرارسیدن زمان راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی افزود: تمامی واحدهای ستادی و دانشگاه های علوم پزشکی منطقه آمادگی کامل برای ارائه خدمات شایسته و با کیفیت به زائران اربعین را دارند.
 
برگزاری 4 کارگاه آموزشی در دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه، ایلام، اهواز و آبادان برای پرسنل فعال در راهپیمایی اربعین حسینی
 
دکتر محمد مهدی گویا رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت نیز در این نشست گزارشی از مهمترین اقدامات انجام شده برای راهپیمایی اربعین حسینی ارائه کرد.
 
دکتر گویا خاطرنشان کرد: برگزاری 4 کارگاه آموزشی در دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه، ایلام، اهواز و آبادان برای پرسنل فعال در راهپیمایی اربعین، پیگیری تامین امکانات عملیاتی مورد نیاز برای کنترل مخاطرات بهداشتی، برگزاری جلسات آموزشی برای موکب داران و رابطین بهداشتی منتخب از اقدامات انجام شده برای برگزاری باشکوه این مراسم است. 
 
در این نشست در خصوص سایر برنامه های حوزه معاونت بهداشت نیز بحث و تبادل نظر شد./216/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧ - ١٣:٣٢ / شماره خبر: ١٨٢٣٢٤ / تعداد نمايش: 445

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج