وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون درمان وزارت بهداشت در بازديد از مراكز درماني بيجار:

ساخت فضاهای جدید بیمارستانی و بهره گیری از جدیدترین تجهیزات پزشکی، بارزترین پیشرفت های بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی کردستان

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: ساخت فضاهای جدید بیمارستانی و نیز بهره گیری از جدیدترین تجهیزات پزشکی از جمله بارزترین پیشرفت های بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی کردستان است.

به گزارش وبدا، دكتر قاسم جان بابايي در بازديد از مراكز درماني بيجار با بیان اینکه در بحث توسعه فضاهای فیزیکی و تامین تجهیزات پزشكي پیشرفته اقداماتی خوبی انجام شده است، اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلات و نیازهایی که توسط مسئولین دانشگاه علوم پزشكي كردستان هم مطرح شده است، افزایش تعداد تخت های ویژه شهرستان ها و توسعه نیروهای متخصص مربوط به بیماریهای خاص است که اين مشكلات با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته است، رفع خواهد شد.

وي با بیان اینکه ساخت فضاهای جدید بیمارستانی و نیز بهره گیری از جدیدترین تجهیزات پزشکی از جمله بارزترین پیشرفت های بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی کردستان است، گفت: توجه به نیازمندیهای بیماران، داشتن طرح و برنامه و هدفمند بودن اقدامات صورت گرفته در دانشگاه بسیار مطلوب و نشان از درایت مسئولین دانشگاه دارد و امیدوارم این روحیه کار تيمي در جهت ارائه با کیفیت خدمات سلامتی به مردم به عنوان نمادی در کل کشور ارتقا پيدا كند. 

گفتنی است، معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به كردستان، به همراه مدیر اعتبارات و تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز رئیس و اعضای هیات رئیسه، مدیر حراست و جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کردستان از بیمارستان های سینای شهرستان کامیاران، امام خمینی دیواندره و امام حسین بیجار بازدید كردند.

دكتر جان بابايي ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان ها از جمله آزمایشگاه، اتاق عمل، داخلی مردان و زنان، اطفال، دیالیز، ICU و رادیولوژی، از بیماران بستری در بخش های مختلف عیادت کرد.

همچنین در این بازدیدها در جلسه هایی مشترک ضمن بررسی مشکلات، موانع و تنگناهای بیمارستانها و پروژه های در حال ساخت، به ارائه راه حل های متناسب پرداخته و تصمیمات لازم را اتخاذ نمودند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧ - ١٨:٤٩ / شماره خبر: ١٨٢٤٥٢ / تعداد نمايش: 388

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج