وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در سفر معاون درمان وزارت بهداشت به لرستان انجام شد؛

بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی استان لرستان

 

معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به استان لرستان ضمن بازديد از مراكز بهداشتي درماني اين استان، بر استمرار ارائه خدمات بهداشتي و درماني در مناطق سيل زده تا عادي شدن شرايط، تاكيد كرد.

به گزارش وبدا، دکتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به استان لرستان با حضور در مناطق آسیب دیده سیل اخیر، از چندین بیمارستان و مراکز درمانی، آموزشی و بهداشتی این استان بازدید کرد.

وي در این سفر از مرکز بهداشتی درمانی شهر معمولان پلدختر، خانه بهداشت روستای بابازید، بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان پلدختر، بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت بازدید كرد و روند ارائه خدمات درماني به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.

همچنين، دکتر جان بابایی در دیدار و گفتگو با اکیپ اعزامی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سنندج، از خدمات ارزنده دیگر دانشگاه ها نيز تقدیر كرد.

در این سفر، سید حمیدرضا کاظمی، نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی نیز با معاون درمان وزارت بهداشت دیدار كرده و از خدمات بهداشتي درماني به موقع توسط وزارت بهداشت، تقدیر كرد.

گفتني است، دکتر جان بابایی در اين سفر تاکید كرد که روند خدمات رسانی به مردم آسیب دیده تا عادی شدن شرايط زندگي مردم، ادامه خواهد داشت.

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٦ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٠:٢٢ / شماره خبر: ١٨٩٤٣٥ / تعداد نمايش: 285

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج