معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت در اجلاس حرکت به سوی توسعه پایدار:
نقش پژوهش در حوزه سلامت در دستیابی به اهداف توسعه پایدار مهم و اساسی است/ در ایران، متولیان اصلی 17 هدف توسعه پایدار مشخص شده است/ درطرح تحول سلامت، تقویت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی در شهرها و به ویژه حاشیه شهرها مورد توجه وزارت بهداشت قرار گرفت/ معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، یکی از وظایف خود را ارتباط موثر با سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت می داند
معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت ضمن تاکید بر اهمیت مسئولیت پذیری اجتماعی و تاثیر آن بر اهداف توسعه پایدار، گفت: در ایران ظرفیت های بالقوه ای در خصوص مسئولیت پذیری اجتماعی وجود دارد.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در حاشیه هفتادمین مجمع جهانی بهداشت در ژنو؛
یادداشت تفاهم همکاری های مشترک حوزه سلامت بین ایران و برزیل امضا شد
ظهر امروز به وقت ایران و در حاشیه هفتادمین مجمع جهانی بهداشت در ژنو، یادداشت تفاهم همکاری های مشترک بهداشتی، پژوهشی، آموزشی، دارویی و فناوریهای پزشکی بین ایران و برزیل به امضای وزاری بهداشت دو کشور رسید.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر بهداشت در هفتادمین نشست مجمع جهانی بهداشت در ژنو :
بهره مندی از سيستم بهداشت مناسبتر، راهبردی ملی برای ایجاد ثبات درکشورهاست/ ایران تحولات چشمگیری برای ایجاد نظام مناسب بهداشتی انجام داده است / پیشبرد اهداف توسعه پایدار باید از سوی رهبران دولت ها در اولویت قرار گیرد
وزیر بهداشت کشورمان بهره مندی از سيستم بهداشت مناسب را راهبردی ملی برای ایجاد ثبات در کشورها عنوان کرد و گفت: در دنیای نامشخصی زندگی می کنیم که پر از تهدیدهای طبیعی و ساخته بشر است، از این رو بهره مندی از سيستم بهداشت مناسب، راهبردی ملی برای ایجاد ثبات در کشورها به شمار می رود.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه های بهداشت محیطی در ماه مبارک رمضان:
زولبیا و بامیه را از مراکز مجاز خریداری کنید / متصدیان و شاغلین مراکز تهیه غذا با مامورین و بازرسین بهداشت محیط همکاری کنند/ غذای پخته شده نباید بیشتر از دو ساعت نگهداری شود/ از ظروف و لیوان یکبار مصرف پلاستیکی استفاده نشود/ غذای نذری را با مواد غذایی سالم و بهداشتی تهیه کنید / هموطنان تخلفات بهداشتی را به سامانه 190 اعلام کنند
مسئول مدیریت بهداشت محیط مناسبت ها و ایام خاص ضمن ارایه توصیه های بهداشت محیطی به مردم در ماه مبارک رمضان، بر همکاری متصدیان و شاغلین مراکز تهیه غذا با مامورین و بازرسین بهداشت محیط تاکید کرد.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیربهداشت در حاشیه اجلاس سازمان جهانی بهداشت؛
انتقال تجارب موفق حوزه سلامت کشورها از مهم ترین های دستاوردهای اجلاس ژنو / حمایت مسئولان نظام از حوزه سلامت ایران ،مورد توجه سایر کشورها قرار گرفته است / درسهایی نهفته از تجربیات حوزه سلامت سایر کشورها وجود دارد / ایجاد معاونت اجتماعی و مشارکت خیرین سلامت از جمله برنامه های مثبت حوزه سلامت کشورمان است /معرفی طرح تحول سلامت در ایران به عنوان مهم ترین برنامه دولت
وزیربهداشت با بیان اینکه اجلاس مجمع جهانی بهداشت فرصت مناسبی برای انتقال تجارب کشورها است، ایجاد معاونت اجتماعی و توجه به ظرفیت خیرین را اقدام مناسبی در راستای برنامه های سلامت برشمرد.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در حاشیه مجمع جهانی بهداشت در ژنو صورت گرفت؛
گسترش همکاری های دوجانبه محور دیدارهای وزیر بهداشت ایران با همتایان خارجی اش
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران که در راس هیاتی برای شرکت در هفتادمین مجمع جهانی سلامت به ژنو سوئیس سفر کرده است، عصر دیروز در نشست های جداگانه ای با وزرای بهداشت پاکستان، ایتالیا، قزاقستان و انگلیس دیدار و گفت وگو کرد.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر کل سازمان بهداشت جهانی نقش ایران در پیشبرد اهداف توسعه پایدار را ستود
'مارگارت چان' دبیر کل سازمان جهانی بهداشت طی سخنانی در جریان نشست 'توسعه پایدار' که در حاشیه هفتادمین نشست مجمع جهانی سلامت در ژنو برگزار شد، نقش ایران در پیشبرد اهداف توسعه پایدار را 'ستودنی' توصیف کرد.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در حاشیه هفتادمین مجمع جهانی بهداشت در ژنو؛
اجلاس حرکت به سوی توسعه پایدار به ریاست وزیر بهداشت جمهوری اسلامی ایران برگزار شد/ قدردانی رییس سازمان جهانی بهداشت از ایران به دلیل سرمایه گذاری مناسب در حوزه سلامت
اجلاس حرکت به سوی توسعه پایدار به ریاست وزیر بهداشت جمهوری اسلامی ایران، در حاشیه برگزاری هفتادمین مجمع جهانی بهداشت در ژنو برگزار شد.
 سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به منظور شركت در هفتادمين نشست مجمع جهاني بهداشت؛
وزیر بهداشت وارد ژنو شد/ انتخاب دبیر کل جدید سازمان جهانی بهداشت در این مجمع / جمهوری اسلامی ایران طرح تحول سلامت را به عنوان تجربه موفق خود به دیگر کشورها معرفی خواهد کرد
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان برای شرکت در هفتادمین مجمع جهانی بهداشت صبح امروز وارد ژنو شد.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول مدیریت بهداشت محیط مناسبت ها و ایام خاص وزارت بهداشت خبر داد:
کنترل و بازرسی مستمر مراکز طبخ و عرضه مواد غذایی در ایام ماه مبارک رمضان
مسئول مدیریت بهداشت محیط مناسبت ها و ایام خاص در آستانه ماه مبارک رمضان از کنترل و بازرسی مستمر بهداشت محیطی از مراکز طبخ و عرضه مواد غذایی در این ایام توسط کارشناسان بهداشت محیط خبر داد.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
قدردانی وزیر بهداشت از حضور پرشور جامعه پزشکی در انتخابات ریاست جمهوری/ حضور برخاسته از معرفتتان را تبریک می گویم
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی با اشاره به مشارکت باشکوه مردم و بویژه جامعه پزشکی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: وظیفه خود می‌دانم از شما استادان، پزشکان، پرستاران، ماماها، بهورزان و تمام آنها که طی سال‌ها، خدمت به مردم را وظیفه‌ای ملی دانستند، سپاسگزاری کنم و حضور پر شور برخاسته از معرفت‌تان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک بگویم.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست سازمان اورژانس کشور:
طرح همیار اورژانس اجرا می شود/ استفاده از خدمات نیروهای داوطلب آموزش دیده خدمات اورژانسی در ایام خاص/ نرم افزاری بسیار دقیق برای نجات جان بیماران و خدمات رسانی بهتر، بزودی در اختیار پرسنل اورژانس قرار می گیرد
دکتر کولیوند ایجاد پایگاههای آموزشی استاندارد برای آموزش عملیاتی تکنسین های اورژانس را از برنامه های سازمان اورژانس کشور عنوان کرد و گفت: افراد در پایگاه های آموزشی علاوه بر آشنایی نزدیک با خدمات اورژانس، از نظر عملیاتی نیز ارتقاء پیدا می کنند.
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
 دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
از سوی معاون بهداشت؛
دستورالعمل بهداشت محیط در برنامه سلامت رمضان ابلاغ شد/ ضرورت توجه ویژه به کنترل روغن در تهیه زولبیا و بامیه
معاون بهداشت وزارت بهداشت، دستورالعمل بهداشت محیط در مراسم معنوی ماه مبارک رمضان را به معاونت بهداشت دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ کرد.
 يکشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت تاکید کرد:
ضرورت استفاده مطلوب از ظرفیت موجود در شورای هماهنگی کلان مناطق
مهندس موهبتی گفت: تا کنون از ظرفیت موجود در شورای کلان مناطق دانشگاه های علوم پزشکی استفاده مطلوب نشده است و در این راستا واگذاری اختیارات ستاد وزارت بهداشت به کلان مناطق یکی از اولویت های این وزارتخانه است.
 شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون اجتماعی وزارت بهداشت در همایش روز ملی جمعیت:
توجه به رفاه اجتماعی به رشد جمعیت کمک می کند
معاون اجتماعی وزارت بهداشت با بیان اینکه نظام رفاه اجتماعی باید مورد حمایت و توجه قرار گیرد، تا افراد کمتر برخوردار مورد پشتیبانی و حمایت بیشتری باشند، توجه به نظام رفاه اجتماعی را یکی از مسائل اساسی برای کمک به رشد جمعیت عنوان کرد.
 شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
 شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشتی وزارت بهداشت در همایش روز ملی جمعیت:
اهتمام وزارت بهداشت در اجرایی کردن سیاستهای جمعیتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری است / 30 درصد جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهند/11 تا 13 میلیون جوان در سن ازدواج هستند/در راستای طرح تحول سلامت، زوج های نابارور تحت حمایتهای مالی و درمانی قرار می گیرند
معاون بهداشتی وزارت بهداشت با بیان اینکه اصلی ترین عنصر تداوم کشور جمعیت سالم است، بر فرصت طلایی کشور در این که باید از جمعیت مولد کشور نهایت بهره را برد، تاکید و سهولت در ازدواج را از اولویت های کشور عنوان کرد.
 شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلاش 5 ساعته پرسنل اورژانس 115 نیشابور برای نجات جان یک کوهنورد
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی نیشابور از تلاش 5 ساعته پرسنل اورژانس 115 نیشابور برای نجات جان یک کوهنورد خبر داد.
 شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک وزیر بهداشت خطاب به ملت شریفی که برگ زرین دیگری بر تاریخ این دیار کهن افزودند‌...
دست همه آنها را که طی یک روز، ده‌ها میلیون ساعت پای نظام و کشورشان ایستادند می‌بوسم / امیدوارم مسئولان، قدردان این عشق عمیق و اعتماد ارزشمند باشند/ اردیبهشت 96 در خاطره ها ماندگار شد...
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی ضمن تبریک به ملت شریف ایران که بار دیگر بر آرمان‌های بلند انقلاب پای فشردند، بیان داشت: ملت بزرگ ایران برگ زرین دیگری بر تاریخ این دیار کهن افزودند‌ و اردی‌بهشت سال 1396 را در خاطره‌ها ماندگار کردند.
 شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>