وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حکم معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور؛

دکتر صدرالسادات به عنوان عضو ستاد جشنواره شهید رجایی منصوب شد

 
معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در حکمی دکتر صدرالسادات را به عنوان عضو  ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی منصوب کرد.
 
به گزارش وبدا، جمشید انصاری، «معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور» با توجه به برگزاری جشنواره شهید رجایی در هفته دولت، در حکمی دکتر سیدعلی صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت را به عنوان عضو و دبیر ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی منصوب کرد. 
 
متن این حکم بدین شرح است: 
در اجرای بخشنامه شماره 1628220 مورخ 21/10/1396 درخصوص برگزاری جشنواره شهید رجایی در هفته دولت، جنابعالی را به عنوان «عضو/ دبیر ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی» منصوب می نمایم.
شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با هدف نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف توسعه  ترویج فرهنگ خدمت به مردم در نظام اداری، ارتقای کارآمدی، پاسخگویی و شفافیت دستگاه های اجرایی، پیاده سازی سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و در نهایت برگزاری شایسته جشنواره شهید رجایی از جمله وظایف اصلی ستاد است.
امید است با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی کامل و همکاری تمامی وزراء، معاونان رییس جمهور و مدیران ارشد دولت در تحقق اهداف یادشده، موفق و موید باشید. / 209

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٩ تير ١٣٩٧ - ١١:٣٨ / شماره خبر: ١٧٨٢٤٤ / تعداد نمايش: 2847

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج