وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مسابقه دیجیتال نقاشی کودک و سلامتی برگزار می شود

 
مسابقه دیجیتال نقاشی کودک و سلامتی با هدف مشارکت کودکان در حفظ سلامت و ترویج مبانی سلامت با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی برگزار می شود. 
 
 به گزارش وبدا، موسسه آوای هنر سلامت و زیست بوم مجازی درسا در راستای رشد و پرورش خلاقیت های کودکان و ترویج فرهنگ حفظ سلامتی، اقدام به برگزاری مسابقه دیجیتال نقاشی برای کودکان و نوجوانان می کند. 
 
بر اساس این گزارش، هدف اصلی این مسابقه، افزایش آگاهی و توجه دانش آموزان در زمینه حفظ سلامتی، ارتقای سلامتی در خانواده و جامعه، توجه به ابعاد اجتماعی سلامت، تشکیل بانک عکس و نقاشی از فعالیت های کودکان، شناسایی دانش آموزان مستعد، ترویج سلامت در فضای مجازی و تشویق آنها به رعایت بهداشت بوده و کودکان و نوجوانان می توانند با شرکت در این مسابقه، نقاشی های خود را در اپلیکیشن تلفن همراه بارگذاری کرده و در یک یا تمامی محورهای جشنواره شرکت کنند.
 
همچنین دانش آموزان برای شرکت در این جشنواره باید نرم افزار تلفن همراه مسابقه نقاشی را با ارسال عدد 92 به شماره 3003 دریافت کرده و تا 20  مرداد ماه سال جاری آثار خود را به این موسسه ارسال کنند. 
 
گفتنی است، اسامی برندگان در شهریور ماه امسال اعلام شده و به برگزیدگان، جوایز ارزشمندی اهدا خواهد شد. همچنین متقاضیان شرکت در این مسابقه می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.dorsafamily.ir مراجعه کنند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - ١٣:١١ / شماره خبر: ١٧٧٩٤٩ / تعداد نمايش: 1581

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج