وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در حاشیه برگزاری جشنواره فیلم سلامت:

دبیر جشنواره ملی فیلم سلامت با رییس جشنواره بین‌المللی نقاشی كودكان بیمار دیدار کرد/ رونمایی از نقاشی کودکان بیمار

دبیر و مدیر اجرایی سومین جشنواره فیلم سلامت در جلسه‌ای با حضور دکتر نیما رضایی، رییس جشنواره بین‌المللی نقاشی كودكان بیمار، در خصوص برگزاری این جشنواره به گفتگو پرداختند.

به گزارش وبدا به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، در این جلسه که در مرکز طبی کودکان برگزار شد، دکتر محمد کیاسالار، دبیر سومین جشنواره فیلم سلامت و محمدعلی حجازی، مدیر اجرایی این جشنواره در دیدار با دکتر نیما رضایی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و رییس جشنواره بین‌المللی نقاشی كودكان بیمار، درخصوص کم و کیف برگزاری این جشنواره بین‌المللی و زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی آن با جشنواره ملی فیلم سلامت به گفتگو و تبادل نظر پرداختند. 

براساس این گزارش، تاکنون سه دوره از جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان بیمار برگزار شده و امسال اختتامیه چهارمین دوره‌ آن در ایتالیا برگزار خواهد شد، اما در این جلسه مقرر شد پیش از برگزاری اختتامیه، آثار منتخب جشنواره مذکور در حاشیه جشنواره فیلم سلامت به نمایش در‌آیند. بدین ترتیب، یکی از بخش‌های جنبی سومین جشنواره فیلم سلامت، نمایشگاه نقاشی كودكان بیمار خواهد بود که به عنوان اولین همکاری این دو جشنواره در نظر گرفته شده است.

همچنین در این جلسه درخصوص برگزاری همگردی (یکی از بخش‌های ثابت جشنواره سلامت) در قالب دیدار فیلمسازان و هنرمندان از مرکز طبی کودکان و دستاوردهای گروه هنر و سلامت این بیمارستان گفتگو و توافقاتی صورت گرفت.

گفتنی است، سومین جشنواره فیلم سلامت با رویکرد «سلامت برای همه؛ اجتماعی شدن سلامت» به دبیری دکتر محمد کیاسالار، شهریور ماه ۹۷ برگزار می‌شود. همچنین اخبار و اطلاعات سومین جشنواره فیلم سلامت در سایت www.filmsalamat.ir   در دسترس علاقمندان قرار دارد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٧ تير ١٣٩٧ - ٠٨:٤١ / شماره خبر: ١٧٨١٩٢ / تعداد نمايش: 940

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج